Jdi na obsah Jdi na menu
 


Udělena pokuta

24. 8. 2009

Jako hlavní rozhodčí KŠL uděluji pokutu družstvu DC Babice ve výši 100Kč za utkání 13. kola, které odehráli jako domácí na půdě hostů a zároveň je vyzývám k dodatečné úhradě administrativního poplatku ve výši 50 Kč za změnu hracího místa.

Odůvodnění: 

Připadá mi velice nefér vůči ostatním 6 družstvům, aby jedno družstvo nemuselo zajíždět na hrací místo tohoto klubu a ostatní družstva musela tuto cestu uskutečnit. Prostředky k tomu určené jsou dané v providlech jako přestup klubu resp. jako změna hracího místa. Což je pouze otázka administrativy a symbolického poplatku 50 Kč.

Upozornění:

Tato udělená pokuta a výše zmiňovaný administrativní poplatek je splatný nejpoději 31. 8. 2009 k rukám hlavního rozhodčího. Při nezaplacení pohledávek v daném termínu bude družstvo potrestáno kontumací mimo hru ( -3 body z průběžného pořadí družstev) a to z důvodu, že družstvo se neúmistilo na pozici s finanční odměnou a není možné tuto pohledávku z finanční odměny strhnout. Jelikož by se jednalo o 3. kontumaci v řadě byl bych nucen družstvo včetně hráčů z průběžného pořadí jednotlivců diskvalifikovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář