Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuzní fórum

10. 5. 2009

Zde můžete komentovat šipkové dění v Rosicích a okolí

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Turnaje

(Pavel Kykrych, 24. 10. 2010 18:32)

Ahoj.Jsem začínající šipkař a nejsem nikde registrovaný.Mohl by mi někdo poslat odkaz na šipkové turnaje? Popřípadě datum a místo konání Rád bych si vyzkoušel svoji zdatnost.Brno a okolí Děkuji kykrych.pa@seznam.cz Pavel

RE:KŠL 2010

(Tomáš Homola, 19. 10. 2009 9:03)

Nikdo nikoho nenutí k účasti v Kšl.Již mi přislibují účast v dalším ročníku soutěže nová družstva z okolního regionu.pořadatelsví je zatím na DC Yo-yo a jestli se někomu nelíbý že já jako Tomáš Homola mám a budu mít nějakou funkci v KŠL , tak ať tuto soutěž nehraje.Funkci V KŠL stoprocentně nebude mít v dalším ročníku Jan Novák,za negativní iniciatívu v soutěži a Vy ostatní jemu podobní si s ním šmrdlejte CZDA, Velvet Cup a Cyberdine Cup.

KŠL 2010

(Tomáš Blecha, 18. 10. 2009 19:34)

Myslím že tyhle tahanice jsou rok dopředu zbytečné a myslím že to řeknu za všechny,když si myslím že letošní ročník nedopadl podle představ a příští rok pokud bude mít Tomáš Homola jakoukoliv funkci nebude většina hráčů kšl hrát,protože svou nedůvěryhodnost dokázal během léta nejednou

RE 2 :Vysvětlení pro Honajse

(Tomáš Homola, 15. 10. 2009 6:50)

Pokud Honajs zde zpochybnil mojí důvěryhodnost,takl Vás všechny musím informovat o důvěryhodnosti Honajse.V současné chvíli se řeší v JMOŠS působení Honajse v družstvu Kolečko NT a omezení jeho působení v soutěžích UŠO (pravděpodobně bude řešeno SDK UŠO)a to za machinace a podivné praktiky,které zavádí proti JMOŠS a je docela možné,že další ročník KŠL bude spadat pod JMOŠS,takže Honajsovo působení je i v KŠL velice nejisté.Tak bych mu rád doporučil ať zvažuje svá slova,která pronese či napíše na adresu jiných a zamete si před svým prahem.

RE:Vysvětlení pro Honajse

(Tomáš Homola, 15. 10. 2009 6:31)

Družstvu DC Mosquitos náleželo za umístění 4000 korun,avšak hráč tohoto družtva,který byl vedoucí dalších 3 družstev odevdal při platbě registrací o 500 korun méně z oduvodněním,že mě jako pořadatelovi soutěže 500 korun zbyde,ale díky honajsovi záporné aktivitě jsem doplácel ze svého 500.- do fin.odměn,Takže to je první srážka pro toto družstvo a další srážka je 200,.Honajs jako jeden z pořadatelů,měl určité závazky ke všem hráčům jako třeba příspěvek na poháry do turnaje přeborníka a to ve výši 400.- jako revanč,že zakončená bude na Honajsově hr.místě,zbytek techto pohárů hradil bez problémů John,jako 2.spolupořadatel.a v 1.řadě jsem za honajse předem musel zaplatit za tyto poháry ze svého 400.- a honajs mi posléze dal pouze 200.- z jakýmsi pofiderním vysvětlením.Takže mě 2X připravil o peníze,když si podle svého vyložil určité situace jinak než měl a postavil to jako hotovou věc a teďse dívý , že jeho družstvu je z fin. odměny sraženo 700.-.Z družstvem bylo dohodnuto vyplacení fin.odměny podílovým způsobem v pozdějším termínu,Honajsovi tak mělo být vyplaceno 1000.-se srážkou 700.- tj. 300.- Ty odmítl převzat.Jen pro informaci, i družstvu DC Yo-Yo Doctors,bylo sraženo z fin.odměny sice jenom 50.-,ale pravidla jaká se domluvý jsou pro všechny závazná.

Chci vysvětlení

(Honajs, 14. 10. 2009 21:55)

Proč nebyla vyplacena vyhraná odměna DC Mosquitos v plné víši 4000 korun??? Ale pouze 3000 korun. Tímto skutkem je pro mě celá Kšl pod vedením Tomáše Homoly nedůvěryhodná a všechny týmy tímto varuji před další spoluprácí s jeho osobou v šipkovém sportu!!!

Velvet cup

(Martin Hájek, 15. 9. 2009 11:10)

Zdravím,
hele Tome, nenavážej se do Velvet cupu. Ano, nemám aktualizováno dlouho, důvodů je několik...
1)pracovní vytíženost
2)škola - začal jsem studovat a ne zrovna lehkou věc...
3)ostatní věci
Když toto vše sečtu, tak nemám skoro žádnej volnej čas. Takže narážky na aktualizovanost Velvet cupu vynechej...
Já taky nekomentuji dění kolem letní ligy, i když je to kolikrát hodně zajímavý....
Děkuji Martin

Volba vedení soutěže a pořadatelství

(Tomáš Homola, 8. 9. 2009 9:40)

Po vyhlášení soutěže 2009 3.10. proběhne schůze zástupců družstev a rád bych Vás touto cestou informoval o strategii na příští sezónu.Tak tedy hlavní je zachování soutěže její rozvoj a kvalita,či prestiž (atraktivita).Má-li někdo zájem o pořadatelství příštího ročníku a zaručí materiální atraktivitu dám mu mile rád zelenou.Mé doporučení je,aby hlavní pořadatel zastával funkci hl.rozhodčího,ale není to nutnost,nicnéně mělo by to tak být.Hl.rozhodčí bude volen pěticí rozhodčích zvolených zástupci stávajicích družstev.Prozatím dle rozhovorů s některými hráči padli návrhy na složení vedení soutěže pro další ročník:Homola Tomáš , Novák Jan , (jeden z trojce Kaláb,Smiešny,Michalec),Lajkeb Ivo,Blecha Tomáš a Lerbletier David.Já ještě navrhuji Petra Střelce,takže zvažte těchto 9 jmen popř.navrhněte dálší pro volbu vedení lig.soutěže pro příští ročník.Je potřeba pětici rozhodčích,kteří povedou soutěž příští rok zvolit již teď.Funkci sekretáře soutěže byh si rád z provozních důvodů ponechal,ale opět to neni nutnost,jde pouze o administrativu a nejsem přesvědčen o tom,že by tuto funkci vykonával někdo zodpovědněji (Nezaujatě).

RE:Honajs

(Tomáš Homola, 8. 9. 2009 9:12)

Bohužel díky nevyřešení vzniklých situací došlo k prodlení v zadávání informací,nicméně si zameť i před vlastním prahem a koukni na Velvet Cup,nebo RAŠLa či UŠO.Pokud nejsou nějake spory k řešení jsou výsledky a info zadávané v co nejkratší možné době,ale v opačném případě to občas nejde dřív.

RE:

(Tomáš Homola, 9. 8. 2009 16:53)

Viz.oficiální schůze zástupců družstev konané 7.8.2009.
Prosím dodržujte účelovost diskuze a vyhýbejte se negativních superlativ.Děkuji.

souhlasím s Honajsem

(Ivo Lajkéb, 28. 7. 2009 18:18)

připojuji se k dotazu Honajse, proč zde nejsou vedeny tyto výsledky a další již 10. kolo, které bylo odehráno (kromě našeho utkání s YO-YA MA). A také by mě zajímalo proč se od 8. kola zde neobjevili žádné příspěvky ohledně umístění jednotlivců, na kterém jste jako vedení před začátkem ligy, tak usilovně lpěli. Není mi, jako vedoucímu mužstva DC Bumbálkov, jasné proč zde ty výsledky nejsou a nevidím důvod, aby tu nebyli. Nyní nevím jak na tom soupeři jsou a to mi docela vadí. Tento problém pohoršuje zbytečně celou, jinak perfektní, ligovou soutěž!!!!! DC Bumbálkov

Dotaz

(Novák Jan, 27. 7. 2009 20:48)

Jako jeden z rozhodčích Kšl mám dotaz na zapisování výsledků zápasů po odehraných kolech. Proč stále chybí?????????? (DC Mileniun 4 kolo?, DC Babice 9 kolo?)Zápisy jsou podepsané a odevzdané. Předem děkuji s pozdravem Honajs.